تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
Cyberpunk 2077 دانلود بازی


تبدیل تاریخ شمسی به میلادی با jdf - آماده سازی محیط کار برای ساخت صفحه ورود با php s

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی با jdf - آماده سازی محیط کار برای ساخت صفحه ورود با php

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 12491
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 12490
» بازديد سال : 12490
» بازديد کل : 12490
» اعضا : 0
» مطالب : 3

آماده سازی محیط کار برای ساخت صفحه ورود با php


تاریخ انتشار پست : 1400/5/31 بازدید : 1622


برای شروع ابتدا باید توجه داشته باشید که شما به یک ویرایشگر کد یا IDE نیازمند هستید تا بتوانید به راحتی نرم افزار خود را توسعه بدهید. برای اینکه بتوانیم کد های php  خود را به اجرا در بیاورید حتما باید از XAMPP استفاده کنید.

در این قسمت ما چهار فایل داریم که از چهارتای آن ها استفاده می کنیم. فایل login.php کد های html مربوط به فرم ورود است را در بر دارد و فایل register.php سورس کد فرم ثبت نام html را در بر دارد. در فایل process.php  ما کد های مربوط به php را می نویسیم و در اصل عمل ثبت نام و ورود کاربر در آن قرار دارد و در آخر نیز در فایل config.php کدهای مربوط به اتصال به پایگاه داده را وراد می کنیم.

برای ساخت صفحه ورود با php باید توجه داشته باشید که تمام این مراحل به ترتیب انجام شوند تا در انتها نتیجه مطلوبی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

ساخت صفحه لاگین با php

سورس صفحه لاگین php در پایین یک متن قرار دارد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید، نام این فایل را به دلخواه می توانید هر چیزی بگذارید.

سورس کد فرم ثبت نام html

سورس ساخت صفحه ورود با php را می توانید در سایت های مختلف پیدا کرده و از آن استفاده کنید. و یک فایل برای آن ایجاد کنید و با نام دلخواه خود آن را در سیستم ذخیره کنید.

کدهای اتصال به پایگاه داده در php

در mysql یک دیتابیس به نام my_site بسازید و دورن آن یک جدول به اسم user با ستون های password username ایجاد کنید تا بتوانیم کاربران خود را بسازیم و عمل ثبت نام و ورود کاربران را انجام دهیم. ابتدا ما مشخصات پایگاه داده خود را درون یک آرایه به اسم datebase_config ذخیره سازی می کنیم.


اگر به دنبال آموش ساخت صفحه ورود با php هستید یا حتی فقط از روی کنجکاوی می خواهید بدانید این کار چطور امکان پذیر است پیشنهاد می کنم از تمرین php کمک بگیرید. تمرین php به شما کمک می کند تا بتوانید چندین بار این کار را انجام دهید و شاهد بهتر شدن خود در این زمنیه و زمینه کاریتان باشید.

کتابخانه jdf

این کتابخانه جزء یکی از کتابخانه هایی است که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است و به همتی ایرانیان نوشته شده است که هنوز هم در حال تکمیل و اپدیت شدن است و شما برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی jdf می توانید از آن استفاده کنید.

در این کتابخانه هر چیزی با یک حرفی نشان داده می شود که شما باید به کوچک یا بزرگ بودن آن ها توجه داشته باشید. به عنوان مثال برای بدست آوردن نام روز هفته که با حرف I نشان داده می شود خروجی یک کد را بدست می آوریم، به همین راحتی این کار امکان پذیر است.

نمایش تاریخ جاری با حروف

تاریخ جاری را در کل با ترکیب حروف I و JوF وV بدست می آورند و نمایش داده می شوند. حرف J برای نمایش شماره روز به کار برده می شود. حرف F برای نمایش نام ماه استفاده می شود و حرف V  بزرگ برای نمایش شماره سال استفاده می شود. حرف v کوچک هم برای نمایش دو رقمی سال به حروف استفاده می شود.

 


نظرات
نظرات مرتبط با این پست
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد